تالار تفریحی پارسی بکس

نسخه‌ی کامل: واسه لذت بردن از زندگی از این آدمها دوری کن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  _nx18.jpg]


افراد خودخواه و نامهربون
عشق یک زبان بین‌المللی است که به شکل های مختلفی بیان می‌ شود‌. پدر، مادر، خواهر، برادر؛ دوستان و دیگر کسانی که دوستشان داریم می‌ توانند عامل ایجاد ارتعاشات مثبت باشند و همین عشق و محبت رابطه ها را محکم نگه می دارد اما گاهی اوقات شما وارد رابطه هایی می‌شوید که افراد در آن به شدت خودخواه هستند. با افرادی دوست می شوید که فقط به خودشان فکر می‌ کنند و هنگامی که به هدف خود برسند، رابطه را تمام می‌ کنند. بهتر است با افراد دوست نداشتنی یا بهتر است بگوییم افرادی که هیچ بویی از عشق و علاقه نبرده‌ اند، دوست نباشید و از آن ها فاصله بگیرید‌.


افراد ناسپاس
شکرگزاری و قدرشناسی در زندگی می‌ تواند بهترین ویژگی افراد باشد که تاثیر آن بسیار زیاد است و باعث افزایش شادی در زندگی می‌‌ شود. افرادی که ناسپاس و قدر نشناس هستند، حس منفی را به شما القا می‌ کنند و اگر با آن ها باشید،‌ احساس می کنید که زندگی لذت بخشی ندارید. پس تا جای ممکن باید از انرژی منفی این افراد فاصله بگیرید.

افراد نا مهربان
مهربانی همه آن چیزی است که باید در زندگی به آن توجه کنیم. مهربانی یعنی خودتان را جای دیگران بگذارید و آن ها را بهتر درک کنید. زمانی که با افراد مهربان، زمان خود را سپری کنید، قطعا خودتان هم یاد می گیرید که بیشتر مهربانی کنید و حال روحی بهتری داشته باشید اما افرادی که نا مهربان هستند، شما را نسبت به هرچیزی بدبین می‌ کنند و انرژی منفی آن ها مانع از لذت شما در زندگی می شود.افراد بی انگیزه
همه ما در طول روز با این افراد مواجه هستیم؛ افرادی که خودشان را به ما نزدیک می‌ کنند، خیلی بی انگیزه هستند و این بی انگیزگی آن ها انگیزه ما را نیز در زندگی می‌ گیرد و باعث می‌ شود که ما هم نسبت به اهدافمان سست شویم؛ اما باید با افرادی باشیم که به شدت پر انگیزه هستند. افرادی که توانسته اند به چیز های زیادی دست پیدا کنند تا از قرار گرفتن در کنار آن ها، ما هم تلاش خود را بالا ببریم.

افراد بدونِ هدف
همیشه باید با افرادی رفت و آمد کنید که در زندگی هدف دارند. افرادی که بلند پرواز نیستند و همیشه به هر چه که دارند؛ قانع هستند قطعاً نمی‌ توانند عامل ایجاد انگیزه، شور، نشاط و اشتیاق در شما باشند زیرا آن ها چیزی را دنبال نمی کنند و به دنبال به دست آوردن چیزی نیستند و دوستی با آن ها نمی‌ تواند خیلی برای شما مزایای زیادی داشته باشد.


افراد بی معرفت
بعضی از افراد به شدت بی معرفت هستند. یعنی زمانی که شما به کمک نیاز دارید هرگز هیچ کمکی به شما نمی کنند و راحتی خودشان را ترجیح می دهند. حتی اگر کاری از دست شان بر بیاید باز هم دریغ می‌ کنند و به طور کل رابطه با آن ها شما را دل زده و نسبت به بقیه نیز بد بین می کند.

افراد منفی گرا
بعضی از افراد هستند که مدام در حال قضاوت دیگران می باشند یا از شما خواسته هایی دارند که باعث می ‌شود به سختی بیفتید. این افراد به خاطر رفتار و طرز فکر منفی که دارند؛ عاملی برای این خواهند بود که شما از زندگی لذت نبرید.