امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین منابع کنکور رشته انسانی - 1400
#1
اولین و مهمترین نکته ای که برای داشتن یک کنکور موفق به اون نیاز دارید آشنایی با بهترین منابع کنکور 1400 تجربی ، ریاضی و انسانی نظام جدید و قدیم هستش. هر ساله 100 ها انتشارات آموزشی با تولید هزاران کتاب با رنگ و لعاب مختلف ادعای داشتن بهترین کتاب ها را دارند اما واقعا کدام کتاب ها بهترین است؟ برای موفقیت در کنکور 1400 کدام منابع کنکور برای شما بهترین نتیجه را دارد؟ رتبه های برتر بیشتر از کدام کتاب ها استفاده کرده اند و موفق شدند؟


دروس عمومی به ترتیب دفترچه کنکور شامل ادبیات (فارسی نظام جدید) ، درس عربی (عربی زبان قرآن نظام جدید) ، درس دین و زندگی و همچنین درس زبان انگلیسی می باشد.انتخاب بهترین کتاب ادبیات کنکور در بخش بهترین منابع کنکور 99

در نظام قدیم بهش میگفتیم ادبیات الان اسم کتاب شده فارسی که خیلی تفاوتی نداره و ما هر دو رو معرفی میکنیم چه نظام قدیم و چه نظام جدید. انتخاب بهترین منابع برای درس های عمومی رو با انتخاب بهرین کتاب ادبیات کنکور شروع می کنیم. در ادامه به طور دقیق توسط رتبه های برتر تمامی کتاب های ادبیات بررسی شده و رتبه های برتر هم به ما گفتن که در سال کنکورشون بیشتر از کدوم کتاب ها استفاده کردن.

نکته : در نظام جدید بخش ادبیات شامل دو کتاب فارسی و نگارش می باشد که به هر دو مورد پرداخته می شود.


بهترین منابع و کتاب فارسی دهم برای کنکور 99 ( بهترین کتاب ادبیات دهم )

بیش از 20 انتشارات معتبر و در نتیجه بیشتر از 100 کتاب در زمینه ادبیات کنکور رو بررسی کردیم تا بتونیم بهترین منابع ادبیات دهم شامل بهترین کتاب فارسی دهم و همچنین بهترین کتاب نگارش دهم رو هم از نظر درسنامه و هم از نظر تست ها و سبک آموزشی کتاب بهتون معرفی کنیم.

رتبه اول : آموزش شگفت انگیز فارسی دهم انتشارات خیلی سبز
رتبه دوم : کتاب فارسی دهم انتشارات نشر الگو
رتبه سوم : کتاب سیر تا پیاز فارسی دهم انتشارات گاج

در مورد درس نگارش هم همه کتاب های فارسی دهم مباحث مورد نیاز درس نگارش را پوشش می دهند پس در واقع نیازی به انتخاب بهترین کتاب نگارش دهم نیست.
این هم از معرفی بهترین منابع و کتاب های درس های فارسی دهم و نگارش دهم ، اگر منبع خوب دیگه ای میشناسید حتما بهمون معرفی کنید.بهترین منابع ادبیات یازدهم برای کنکور 99 ( بهترین کتاب فارسی یازدهم)

در معرفی دو درس فارسی و نگارش یازدهم نیز تقریبا همان عناوین قبلی که برای پایه دهم در این درس گفته شد اینجا هم جزو بهترین ها هستند.

رتبه اول : کتاب فارسی یازدهم سری آس انتشارات گاج
رتبه دوم : کتاب آموزش و آزمون فارسی یازدهم غزال سری رشادت انتشارات مبتکران
رتبه سوم : کتاب فارسی یازدهم سری آموزش شگفت انگیز انتشارات خیلی سبز

در مورد انتخاب بهترین کتاب نگارش یازدهم نیست درست مثل سال دهم منبع جداگانه ای وجود ندارد و همان کتاب کمک آموزشی فارسی یازدهم کفایت می کند.
این هم از معرفی بهترین منابع ادبیات یازدهم شامل بهترین کتاب های فارسی یازدهم و نگارش یازدهم که برای کنکور سراسری 99 خیلی میتونن بهتون کمک کنن.
بهترین منابع ادبیات دوازدهم برای کنکور 99 ( بهترین کتاب فارسی و نگارش دوازدهم )

سال دوازدهم جدیدترین پایه هست و اکثر کتاب ها جدید هستن. رتبه های برتر نظام جدید خیلی بهمون در انتخاب بهترین منابع فارسی دوازدهم و همچنین نگارش دوازدهم کمک کردن. بریم ببینیم در این بخش کدوم کتاب ها بهترین هستن.

رتبه اول : کتاب آموزش فارسی دوازدهم غزال سری رشادت انتشارات مبتکران
رتبه دوم : کتاب فارسی دوازدهم سری میکرو طبقه بندی انتشارات گاج
رتبه سوم : کتاب فارسی دوازدهم انتشارات مبتکران نوشته دکتر علی سلطانی


بریم سراغ بهترین کتاب نگارش دوازدهم که در این بخش به خاطر کمبود منابع فقط یک منبع رو معرفی می کنیم.

رتبه اول : کتاب نگارش دوازدهم از انتشارات اسفندیار
بهترین منابع جامع ادبیات (فارسی و نگارش) کنکور 99 برای نظام جدید

اما کنکوری های 99 همیشه به دنبال بهترین منابع جامع هستن که در این بخش می خوایم بهترین کتاب های جامع فارسی و نگارش ویژه کنکور سراسری 99 رو معرفی کنیم. اما بهترین پیشنهاد ما به شما اینه که سری کتاب های موضوعی ادبیات به صورت جداگانه استفاده کنید :

رتبه اول : مجموعه کتاب های 5 بحث ادبیات انتشارات نشر الگو
رتبه دوم : کتاب ادبیات موضوعی کامل جامع کنکور سری میکروطلایی انتشارات گاج
رتبه سوم : مجموعه کتاب های موضوعی ادبیات سری لقمه انتشارات مهر و ماه


نکته مهم: ادبیات در کنکور به 5 بخش لغت و املا ، آرایه های ادبی ، زبان فارسی ، تاریخ ادبیات و قرابت معنایی تقسیم میشه. در درس ادبیات حتما بهتون توصیه میکنیم که در سال کنکور برای هر مبحث کتاب های تخصصی تهیه کنید. منظور از مجموعه کتاب ها هم در رتبه بندی بالا 5 کتاب در 5 موضوع تخصصی ادبیات می باشد.نتیجه گیری – بهترین کتاب ادبیات کنکور 99 برای نظام جدید

اما می خوایم یکبار دیگر با در نظر گرفتن همه ویژگی های بهترین بهترین ها رو در بخش ادبیات کنکور بهتون معرفی کنیم. در دروس پایه که کتاب ها کاملا مشخض است اما اگر شما کنکوری هستید حتما ابتدا برای هر یک از 5 بحث اصلی ادبیات یک کتاب تخصصی تهیه کنید و در نهایت اگر نیاز به یک کتاب جامع داشتید ادبیات موضوعی سری میکروطلایی گاج رو بهتون پیشنهاد می کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط:  admin (2020/10/10، 12:44:17 PM)
#2
معرفی بهترین کتاب عربی کنکور 99 نظام جدید

عربی از اون دسته از درس هاست که خوب بودن منابع خیلی میتونه تو یادگیری بهتر شما ، کسب نمره بهتر در امتحانات و از همه مهمتر به دست آوردن یک درصد عالی در کنکور 99 حسابی بهتون کمک کنه. رتبه های برتر علاوه بر معرفی منابع خودشون در این درس بیش از 50 کتاب خیلی خوب عربی رو بررسی کردن و رتبه بندی رو به صورت پایه به پایه و همچنین به صورت جامع برای این درس انجام دادن .


بهترین منابع عربی دهم برای کنکور 99

کتاب خوب عربی باید هم از نظر درسنامه های آموزشی و هم نظر استاندارد بودن تست ها و تمرینات مناسب باشه تا دانش آموز بتواند به خوبی در این درس به تسلط مطلوبی برسه.

رتبه اول : کتاب آموزش و تست عربی دهم انتشارات مهر و ماه
رتبه دوم : کتاب عربی دهم سری پرسمان
رتبه سوم : کتاب عربی دهم انتشارات گل واژهبهترین منابع عربی یازدهم برای کنکور 99

در پایه یازدهم دو انتشارات گاج و مبتکران بهترین کتاب های بازار رو ارائه دادن. مجموعه مرشد انتشارات گاج در درس عربی یازدهم نوشته خانم خدیجه علیپور عالی کار کرده و مجموعه آس و پرسمان گاج هم که خیلی نیازی به معرفی ندارن.

رتبه اول : کتاب آموزش و تست عربی یازدهم از مجموعه مرشد انتشارات مبتکران
رتبه دوم : کتاب عربی یازدهم از مجموعه آس گاج انتشارات گاج
رتبه سوم : کتاب پرسمان عربی یازدهم انتشارات گاجبهترین منابع عربی دوازدهم برای کنکور 99

دوازدهم به دلیل جدیدتر بودن کتاب های کمک آموزشی از حساسیت بیشتری برای انتخاب منابع برخوردار است. کتاب های زیر بیشترین استفاده را توسط رتبه های برتر در کنکور 98 داشته اند و به شدت برای کنکور 99 توصیه می شوند. در ضمن باز هم میگوییم که اگر کتاب دیگری را می شناسید که لیاقت بودن در این لیست را دارد حتما آن را در بخش نظرات این پست به ما معرفی کنید.

رتبه اول : کتب عربی دوازدهم نشر دریافت
رتبه دوم : کتاب آموزش شگفت انگیز عربی دوازدهم انتشارات خیلی سبز
رتبه سوم : کتاب آس عربی دوازدهم انتشارات گاج


بهترین منابع جامع عربی کنکور برای نظام جدید

رتبه اول : کتاب عربی کامل کنکور سری میکرو طلایی انتشارات گاج
رتبه دوم : کتاب عربی جامع کنکور سری مرشد انتشارات مبتکران
رتبه سوم : کتاب عربی جامع کنکور سری آی کیو انتشارات گاج


نتیجه گیری – بهترین کتاب عربی کنکور نظام جدید
دو انتشارات گاج و مبتکران در درس عربی در نظام جدید واقعا خوب کار کردن و بیشتر رتبه های برتر این درس رو به خودشون اختصاص دادن. فراموش نکنید که شما باید با توجه به نیاز خودتون کتاب کمک آموزشی تهیه کنید و صرفا به دنبال جهت بازار کنکور نباشید.


نکته مهم :

برای مباحث ترجمه و همچنین درک مطلب عربی نیز می تونید کتاب های تخصصی داشته باشید که در این مورد سری کتاب های لقمه مهر و ماه رو بدون هیچ حرف و حدیثی بهتون پیشنهاد می کنیم.
پاسخ
#3
بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور کدام است ؟

درس زبان از اون درس های سلطنت طلب در انتخاب کتابه. منظورم چیه؟ منظورمون اینه که تا همین چند سال پیش فقط کتاب های دکتر شهاب اناری از انتشارات مبتکران دست به دست میشد اما خبر خوب اینه که امسال کلی کتاب فوق العاده دیگه در درس زبان انگلیسی برای کنکور 99 داریم که می خوایم بهتون معرفی کنیم ، هر چند که هنوز انتشارات مبتکران و دکتر شهاب اناری خیلی خوب تو این درس کار کردن.


بهترین منابع زبان انگلیسی دهم برای کنکور

زبان در نظام جدید شامل دو کتاب میشه که در مجموع برای امتحانات و کنکور باید به هر دو کتاب و تمرین ها تسلط کافی داشته باشید. اهمیت درسنامه های گرامری در زبان خیلی بالاست. همچنین شما نیاز به یک دایره لغات خیلی مطلوب برای این درس دارید.

رتبه اول :کتاب زبان انگلیسی دهم سری مرشد انتشارات مبتکران
رتبه دوم : کتاب زبان انگلیسی دهم انتشارات مهر و ماه
رتبه سوم : کتاب آی کیو زبان انگلیسی دهم انتشارات گاج


بهترین منابع زبان انگلیسی یازدهم برای کنکور

درست مثل پایه دهم بهترین کتاب زبان انگلیسی یازدهم از انتشارات مبتکرانه و خیلی سبز و گاج در رده های بعدی قرار دارن.

رتبه اول : کتاب زبان انگلیسی یازدهم سری میکرو طبقه بندی گاج
رتبه دوم : کتاب زبان انگلیسی یازدهم مبتکران
رتبه سوم : کتاب دکتر آی کیو زبان انگلیسی یازدهم از انتشارات گاج

بهترین منابع زبان انگلیسی دوازدهم برای کنکور 99

درس زبان معمولا شامل چندین مدل کتاب دارد. کتاب هایی که به عنوان کمک آموزشی کتاب درسی هستند ، کتاب هایی که روی لغات تمرکز دارند و همچنین کتاب های درک مطلب و کلوز تست. اما بهترین کتاب زبان دوازدهم برای کنکور 99 کدام است؟

رتبه اول : کتاب آموزش شگفت انگیز زبان انگلیسی دوازدهم انتشارات خیلی سبز
رتبه دوم : کتاب فاگو زبان دوازدهم انتشارات فاگو
رتبه سوم : کتاب زبان انگلیسی دوازدهم مبتکران


بهترین منابع جامع زبان انگلیسی کنکور 99 برای نظام جدید

درسنامه ، تست کتاب های کمک آموزشی باید عالی باشند. در درس زبان شما نیاز به یادگیری حرفه ای نکات گرامری دارید و باید حسابی دایره لغاتتون افزایش بدید. همچنین شما باید به تسط خیلی خوبی در درک مطلب برسید. پس با در نظر گرفتن همه این موضوعات ما بهترین ها رو معرفی می کنیم. در درس زبان انگلیسی منابع جامع زیادی برای موفقیت در کنکور 99 وجود دارد که ما بهترین ها را به شما معرفی می کنیم:

رتبه اول : زبان انگلیسی جامع کنکور انتشارات مبتکران
رتبه دوم : زبان انگلیسی جامع کنکور انتشارات خیلی سبز
رتبه سوم : زبان انگلیسی جامع کنکور انتشارات الگو


نتیجه گیری – بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور 99

قطعا امسال هم مثل سال های گذشته انتشارات مبتکران کتاب های خیلی خوبی برای آموزش و تست زبان روانه بازار کرده اما نباید از سایر کتاب ها هم با توجه به شرایط خودتون غافل بشید.

نکته مهم : برای کتاب های موضوعی زبان انگلیسی اعم از واژگان و همچنین درک مطلب پبشنهاد اول سری کتاب های لقمه مهر و ماه و پیشنهاد دوم سری میکروطلایی گاج می باشد.
پاسخ

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید
برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید
ایجاد یک حساب کاربری
برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !
یا
ورود به حساب کاربری
دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین منابع کنکور رشته تجربی - 1400 Hourglass 0 53 2020/10/15، 12:49:18 AM
آخرین ارسال: Hourglass
  سوالات پرتکرار کنکنور انسانی *VENUS* 0 53 2020/10/10، 11:19:43 AM
آخرین ارسال: *VENUS*

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان