ورود به فروشگاه آنلاین محتوای دیجیتال پارسی بکس

خرید شارژ ایرانسل و همراه اول و رایتل،پرداخت قبوض و خرید بسته های اینترنتی خرید شارژ ایرانسل و همراه اول و رایتل،پرداخت قبوض و خرید بسته های اینترنتی
خرید شارژ ایرانسل و همراه اول و رایتل،پرداخت قبوض و خرید بسته های اینترنتی

خلاصه  آمارِ  موضوعِ  سرمربی جدید عراق: مأموریت من کوتاه و فقط برای ۲ بازی است
زمان کنونی: 2024/03/28، 23:29:52
کد تاپیک: 107 - لینک تاپیک:
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emir
آخرین ارسال: Emir
پاسخ 1
بازدید 288

[-]
کلمات کلیدی
مأموریت ۲ جدید فقط عراق سرمربی و من است بازی کوتاه برای

سرمربی جدید عراق: مأموریت من کوتاه و فقط برای ۲ بازی است
آفلاین Emirکاربر مورد تایید میباشد
مدیرکل
تاریخ عضویت: Dec 2021     ارسال‌ها: 102  موضوع‌ها: 61   اعتبار: 1
لایـک ها: 111 ، لایـک شده 106 بار در 61 ارسال
شماره شناسه کاربر: 1
ما ز دوستان چشم یاری داشتیم...(:
حالت من: حالت من
ماه تولد: ماه تولد
سیم کارت: سیم کارت
Asteroids

[تصویر:  16450909338294.jpeg]

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی جدید تیم ملی فوتبال عراق اعلام کرد فقط برای دو بازی هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش فوتبالی، عبدالغنی شهد در نشست خبری اظهار داشت: دو بازی برای عراق در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 باقی مانده است و آمارها و نتایج گذشته به سود این تیم نیست. باید به ویژه در انتخاب بازیکنان تیم ملی واقع‌بین باشیم و برای تیم عراق در دو دیدار پیش رو آرزوی موفقیت داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال عراق افزود: دلیل دیدار اخیرم با پتروویچ (سرمربی اخراجی عراق) به دست آوردن اطلاعاتی درباره بازیکنان عراق بود. مأموریت من کوتاه و فقط برای دو بازی است. مأموریت وطنی دارم و کارم در باشگاه نفت الوسط نیز پایدار باقی می‌ماند. با فدراسیون فوتبال عراق فقط برای دو بازی توافق کردم و اگر موفقیتی حاصل شد احتمال هر اتفاقی وجود خواهد داشت.
عبدالغنی شهد در خاتمه تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی باید شخصیت قوی داشته باشند و فشارهای رسانه‌ای را تحمل کنند. همچنین این فرضیه را که من مخالف بازیکنان لژیونر و دوتابعیتی هستم، رد می‌کنم. بهترین بازیکنان برای دو بازی آینده با امارات و سوریه در ترکیب عراق حضور خواهند داشت.

پاسخ
لایـک شده توسط
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری موضوع
اشتراک گذاری موضوع در واتساپ اشتراک گذاری موضوع در تلگرام اشتراک گذاری موضوع در پینترست اشتراک گذاری موضوع از طریق ایمیل اشتراک گذاری موضوع در توییتر

برای ارسال نظر حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید.
برای اینکه بتوانید نظری ارسال کنید باید عضو سایت باشید.
ایجاد حساب کاربری
برای عضویت در سایت ما ، ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !
یا
ورود به حساب کاربری
دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

بازدیدکنندگان موضوع
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: Emir

task